Avalonbet

avalonbet

Avalonbet yeni bir sitedir. 2 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır. Bu sitenin hem yeni olmasından kaynaklı hem de ülkemizde adının az duyulmasından kaynaklı olarak bir takım sıkıntılar çıkmaktadır. Fakat şunu söylemek gerekirse sitenin lisansı bulunmakta ve para yatırma çekme işlemlerinde sorun çıkarmamaktadır. Şikayetleri incelendiği zaman canlı destek ekibinin şikayet sitelerinde yer alan olumsuz yorumlara cevapları ve çözümleri de bulunmaktadır. Bu sayede site kendini geliştirmeye doğru ilerliyor diyebiliriz. Yenilikçi ve birçok eğlenceli oyunu bir arada barındıran kalitede bir sitedir.

Avalonbet İstenilen Belgeler

Site Curacao lisansına sahiptir. Güvenlik uygulamalrını da Webforce firması alt yapı desteği ile sağlamakatdır. Bu nedenle üyelik işlemleri soırasında sizden belge istemektedir. Genellikle belge isteyebilir şeklinde esnek bir ifade olarak bu durumu kurallarında belirtse de, para çekim talebinde bulunanlardan belge istemektedir. Siteye üye olduktan sonra belge göndermeyen kullanıcılar para çekim talebinde bulunamaz. Belgelerini gönderip onay gelmesi durumunda para çekim talebinde bulunulmaktadır. Bu nedenle de ilk para çekme işleminden önce, ilk üyelik işlemlerinde belge gönderilmesi uygun oalcaktır. Siteye üyelik işlemi geröekleştikten sonra istenilen belgeler aşağıda listelenmiştir.

Kimlik belgesi: Eski kimlik ve yeni kimlik isimli iki uygulaması bulunmaktadır. Kimliğinizin ön ve arka fotoğraflarını çekerek ilgili yere yüklemeniz gerekmektedir. Eski kimliklerin üzerinde TC kimlik numarasının bulunması gerekmektedir.

İkametgah belgesi: Bu belgenin istenme amacı üyenin gerçek kişi olduğunu kanıtlamak içindir. E devlet üzerinden alınan belgelerde kaşe bulunmadığı için nüfus müdürlüklerinden alınan imzalı ve onaylı ikametgahlar kabul edilmektedir. E develet üzerinden yüklenen ikametgah fotoğrafları sistem tarafından onaylanmamakta ve eksik belge olarak kabul edilmektedir. İkametgah belgesinin fotoğrafını arkalı ve önlü olarak çekerek yüklemenizi gerekmektedir.

Faturalar: bu belgenin yüklenmesi zorunlu değildir. eğer ikametgah belgenizi yükleyemiyorsanız faturalarınızın fotprafını yüklemenizi yeterli olacaktır. Bunun için faturada bahsi geçen ismin sizin adınıza düzenlenmiş olması gerekmektedir. elektrik, su ya da doğalgaz faturalarını kapsamaktadır. Faturadaki ismin ve altında yer alan adres bilgisinin okunur şekilde olması gerekmektedir. İkametgah belgesi onaylanan kişilerin ekstra bunları göndermesine gerek yoktur. bir adet fatura göndermeniz yeterli bir işlem olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*