Celtabet

celtabet

Celtabet Betconstruct alt yapısı kullanarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bu alt yapı oldukça iyi olarak bilinen bir alt yapı hizmetidir. Celtabet Curacao lisansı ile çalışmakta olan bir sitedir. Siteye para yatırma oldukça rahat yapılan bir işlemdir. Bunun yanı sıra siteden para çekme oldukça rahat yapılabilmektedir. Sitenin ödeme yöntemlerinin bazı sınırlamaları ve kuralları bulunmaktadır. Bu şartlar dikkate alınarak rahat bir yatırım deneyimi yaşanabilir. Bunları kısaca inceleyelim;

Ödeme Yöntemleri

Papara ile siteye yatırım yapılması isteniyorsa minimum 10 TL, maksimum 50.000 TL şeklinde bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Ecopayz ile siteye yatırım yapılması isteniyorsa minimum 10 TL, maksimum 50.000 TL şeklinde bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Cep Bank ile siteye yatırım yapılması isteniyorsa minimum 50 TL, maksimum 1.000 TL şeklinde bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Karekod QR ile siteye yatırım yapılması isteniyorsa Minimum 50 TL, maksimum 4.000 TL şeklinde bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Banka Havalesi ile siteye yatırım yapılması isteniyorsa Minimum 100 TL, maksimum 12.000 TL şeklinde bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Jeton Wallet ile siteye yatırım yapılması isteniyorsa Minimum 10 TL, maksimum 50.000 TL şeklinde bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Bitcoin ile siteye yatırım yapılması isteniyorsa Minimum 1.000 TL, maksimum 50.000 TL şeklinde bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Çekim Yöntemleri:

Papara ile çekim yapılmak isteniyorsa Minimum 50 TL, maksimum 25.000 TL şeklinde bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Ecopayz ile çekim yapılmak isteniyorsa Minimum 50 TL, maksimum 25.000 TL gibi bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Banka Havalesi ile çekim yapılmak isteniyorsa Minimum 100 TL, maksimum 50.000 TL gibi bir sınırlandırma uygulanmaktadır.

Jeton Wallet ile çekim yapılmak isteniyorsa Minimum 100 TL, maksimum 50.000 TL şeklinde bir sınırlandırma bulunmaktadır.

Promosyonlar

ilk üyelik spor bonusu, 200 tl bağlılık bonusu,yatırım bonusu sitenin üyelerine sunmuş olduğu bonuslar arasında bulunmaktadır. Sitenin farklı olarak yürüttüğü kampanyası üst üste yatırım yapılan günlere göre bir bonus vermesidir. Bu kampanya birçok site içerisinde bulunmayan bu site üzerine özel bir kampanyadır. yatırım yapılan gün sayısına göre ek olarak verilen bir bonustur. 15 gün limite kadar verilmekte olan cazip bir kampanyadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*